Чартерні послуги

Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є організація чартерних рейсів. Сучасний ритм життя передбачає ефективні засоби комунікації і пересування, а подолання великих відстаней в умовах обмеженості ресурсу часу стали необхідністю.

Чартерний рейс – є виключно зручним і швидким засобом дістатися до будь-якої точки світу, не втрачаючи дорогоцінний час у зв’язку з пересадкою в різних аеропортах, зміною літаків та інших незручностей.

Чартерні рейси є найбільш ефективний за часом:

  • Ви маєте можливість подорожувати без зміни літаків і очікування в перехідних аеропортах;
  • Ви будете мати більший вибір аеропортів у порівнянні з регулярними рейсами. Це допоможе вам дістатися до пункту призначення швидше і більш зручним способом;
  • Ви зможете відвідати ще кілька країн в той же день при використанні чартерних рейсів.

 

Авіакомпанія «Дрім Вінд» допоможе Вам у організації, супроводі і забезпеченні пасажирських чартерних рейсів на літаках типу Boeing 737-300.

Багаторічний досвід роботи наших фахівців в організації авіаційних перевезень дозволяє нам гарантувати якісне виконання замовлень клієнтів.

 

Ми приймаємо замовлення на виконання внутрішніх і міжнародних чартерних рейсів.

Замовити чартер в нашій компанії, а також отримати всю необхідну Вам інформацію щодо замовлення літака, організації чартерного рейсу і вартості послуг Ви можете у наших операторів:

 

e-mail: occ@dreamwind.com.ua